<form class="form-horizontal" id="form-review">

DaVinci Resolve

DaVinci Resolve
  • 220,436.00TL
+
-Hollywood'un en güçlü ve yaratıcı renk düzeltme!


DaVinci renk toplayıcı 1984 yılından bu yana post prodüksiyon standart olmuştur. DaVinci performans, kalite ve iş akışı anlamak renklendirme çapında binlerce vardır. DaVinci başka derecelendirme sistemi daha metrajlı film, televizyon reklamları, belgesel, televizyon üretim ve müzik videoları arkasında adıdır.

Çakışan fikirleri ile müşteri talep dolu bir odadayken, renklendirme sadece DaVinci kaliteli, gerçek zamanlı performans, yaratıcı özellikleri ve hızlı çalışması gereken güçlü bir kontrol paneli olduğunu biliyorum! Eğer büyümek gibi DaVinci Resolve yükseltebilirsiniz! Ücretten DaVinci Resolve Lite ücretsiz indirerek başlayın, o zaman daha fazla güce ihtiyacınız olduğunda yükseltme!


Sınırsız Yaratıcılık


DaVinci Resolve her düğüm renk düzeltme, elektrikli camlar ve etkileri olabilir düğüm tabanlı görüntü işleme kullanır. Düğümler katmanları benzer, ancak düğümler arasındaki bağlantıları değiştirmek gibi daha güçlü. Zihin yaratıcılık üfleme için herhangi bir sırayla sınıflarda, efektler, mikserler, Gauss blurs, şifreler ve özel eğrileri birleştirmek için sırayla veya paralel düğümleri katılın. Siz heyecanlı ve kesme kenarı yaratıcı görünüyor tüm türleri için herhangi bir sırayla düğümler yeniden bağlanabilirsiniz.


Dünya Lideri


DaVinci Resolve dünyanın en gelişmiş renk derecelendirme sistemi ve DaVinci ile daha fazla uzun metrajlı film ve televizyon programcılığı dünya üzerinde kullanılan sistem olsun. DaVinci Resolve high-end iş öylesine nefes kesen yapar fark! High-end sinema filmi çalışmaları için Hollywood stüdyoları ile işbirliği içinde icat, DaVinci Resolve da epizodik televizyon üretimi, reklam, bağımsız filmler, müzik videoları ve daha fazlası için mükemmel!


Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Related Products