<form class="form-horizontal" id="form-review">

GY-HM890E

GY-HM890E
  • 60,676.00TL
+
-


İlk on-air ve ilk on -line JVC yeni GY - HM890E ile . Wi - Fi veya GSM plug - in adaptör ile akıtırken Bu gelişmiş 3 - CMOS kamera katı hal belleğe bozulmamış HD görüntüler sunar . Bir değiştirilebilir 20x Fujinon oto-fokus lens , ses , çift hafıza kartı kayıt kadar 50 Mbps , harici bir HD - SDI havuz besleme girişi ile birlikte, lif ve çok çekirdekli stüdyo seçenekleri tam bir tamamlayıcı 4 kanalları mevcuttur. Bu JVC bugüne kadar sunduğuen zengin özellikli HD kamera bulunuyor .


ana özellikleri


    1/3-inch 12 - bit CMOS sensörler (1920 x 1080 x 3 )

    F12 hassasiyet

    Değiştirilebilir lens seçenekleri ile kompakt omuz tasarım

    AF / OIS dahil olan Fujinon 20x optik zoom lens

    Çift SDHC / SDXC hafıza kartı kayıt ( HD + HD , HD + SD , HD + web , vb )

    XDCAM EX ™ ( mp4 . ) , Final Cut ( mov . ) , AS -10 ( mxf . ) , AVCHD ( mts . ) , H.264 ( mov . ) : Yerel iş akışları için birden fazla dosya formatları

    Hemen hemen kayıpsız H.264 50Mbps kayıt

    4 konumlu ND filtresi (Sil , 1/4 , 1/16 , 1/64 )

    0.45 - inç LCOS vizör

    Yüksek çözünürlüklü 4.3 - inç LCD monitör

    Histogram ekran ve genişletilmiş odak fonksiyonları

    Odak destek fonksiyonu

    12 atanabilir kullanıcı butonları

    Değişken kare hızı kayıt (over - marşlanması altında - marşlanması )

    Kablolu uzaktan kumanda operasyon

    Genlock giriş ve TC giriş / çıkış

    4 - kanallı ses sistemi

    Kayıt ve oynatma ( havuz besleme) için HD / SD - SDI harici giriş

    Fiber veya Çokluçekirdek stüdyo aksesuarları Tam tamamlayıcı


Gelişmiş iletişim yetenekleri


    Çekim yeri Güvenli FTP dosya transferi

    Tablet veya akıllı telefon kamera kontrolü ve izleme

    Ağ üzerinden metadata düzenleme

    Gelişmiş streaming ve bulut hizmetleri

    - Bir sırt çantası veya mikrodalga link vermeden güvenilir HD akışlarını Sağlıyor

    - Tek modem ( bağlanmamış ) doğrudan kameranın içine takılan

    - Kamera işlemci akışı bant genişliğini optimize

    - Gelişmiş içerik - farkında hata düzeltme ( % 30 kadar paket kaybı )

    - Vizörde izle ve sinyal durumu

    - Güvenilir canlı içerik iletimi için , Zixi tarafından desteklenmektedir , gelişmiş akış servisleriyle uyumlumodüler Tasarım

GY - HM890 çeşitli modüller harici kablolama olmadanünitesine bağlı olmak sağlayan çoklu - pin arayüz ile donatılmıştır . KA - M790 çok çekirdekli stüdyo arayüz modülü bir kamera kontrol ünitesi ( CCU. ) Güç , kamera kontrolü , interkom , taksitli ve tam dijital HD sinyal yolu vardır ile bağlanmak için JVC ve Sony kablolar ile uyumlu bir 26 - pin arayüzü sunuyor RM - HP790 CCU'ya aracılığıyla . Diğer modüllerKA - F790 Uzaktan Fiber Adaptör veKA - AS790 ASİ Modülü bulunmaktadır. Bir stüdyo yapılandırmada ,GY - HM890 kolaycaKA - 790 kızak , istenirse bir stüdyo vizör , akıl defteri ve büyük lens destekleyen bir şık ve fonksiyonel konut ile donatılmıştır . JVC VF - HP790Gkameraya bir dijital arayüz ile 8.4 - inç yüksek çözünürlüklü LCD vizör olduğunu.


Yüksek Performanslı Full HD 1/3-inch CMOS sensörler

GY - HM890 kalbinde üç 1/3-inch 2.07 efektif megapiksel CMOS sensörler , 1920 x 1080 çözünürlük görüntüler tam HD yakalama her yeteneğine sahiptir . 12 bit Okuması , F12 ( 50Hz ) mükemmel bir hassasiyet ve dikkat çekici bir sinyal -gürültü oranına sahip ,cihazlar üstün hassasiyet ve en az sapma ile renk üretimi sağlar . Geliştirilmiş CMOS sensör performansı için , flaş -band telafisi de desteklenmektedir .


Manuel Fonksiyonlar ile yeni geliştirilen 20x Fujinon Auto Focus Zoom Lens

GY - HM890 yeni geliştirilen Fujinon geniş açısektöründeen yüksek büyütme birini sunan 20x zoom lens ile donatılmıştır . Tele ucunda üstün düşük ışık performansı ve emin parlaklık için ,objektif manuel odaklama ve iris halkaları ile birlikte , F1.6 -3.0 , 29mm - 580mm ( 35mm eşdeğeri ) odak sunar ve servo zoom içerir. Optik görüntü sabitleyici ve renk sapmaları düzeltme de bu değiştirilebilir 1/3-inch süngü yerleşik olarak lens montaj . Dahili Optik Görüntü Sabitleyici ( OIS ) bozulmamış HD görüntülerin keskin ve istikrarlı kalmasını sağlayan ,kamera yanal ve düşey hareketi düzeltmek için yardımcı olur . Manuel lens tercih eden kullanıcılar için , JVC bu kamera ile uyumlu Fujinon ve Canon lens geniş bir yelpazede sunuyor .


Üstün hassasiyet , LoLux ™ fonksiyonu

GY - HM890 aydınlatma koşulları geniş bir yelpazede altında olağanüstü görüntüler üretir . * 0.15lx ( tipik) : Minimum aydınlatma az 1 lux olduğunu. JVC özel LoLux özelliği izinleri olumsuz aydınlatma koşullarında çekim . LoLux bir KULLANICI düğmeye atanmış ve kazanç 30 dB veya 36 dB sunmakmenüsünden ayarlanabilir . Uygun bir kazanç anahtar- 6dB'lik , 0dB'de , +9 dB varsayılan kazanç değerleri sağlar . Bu anahtar pozisyonları den - 6dB'lik +24 dB kazanç çeşitli miktarlarda ayarlanabilir . Bir ALC modu +24 dB ile +6 dB kazanç değerlerini artırmak için de kullanılabilir. GY - HM850 Standard duyarlılığı 2.000 lux @ F12 ölçülür .

* (1920 x 1080 modu , F1.6 , LoLux modu , 1/30 veya 1/25 enstantane


Devrimci FALCONBRID ™ Çift Codec Görüntü İşleme Motoru

FALCONBRID ™ gelişmiş video uygulamaları için JVC yüksek hızlı işlemcisi. , Tek bir çip üzerinde muazzam bir işlem gücü sunanon-board FALCONBRID ™ motoru olağanüstü hızlarda görüntü büyük miktarda veri işler. Birlikte bu teknoloji ile , üstün görüntü kalitesi 2D DNR işleme ve geniş dinamik aralık için tazminat devresi ile gerçekleşmiştir . GY - HM890 mümkün bir bellek kartına Full HD kayıt , ve aynı andaweb canlı video akışı yapmak çift codec FALCONBRID ™ işlemciler kullanır . Kamera ayrıca iki çözünürlükte , tam HD birinde ve SD biri , ya da daha küçük bir web - dostu dosyaya iki bellek kartlarına kayıt yeteneğine sahiptir . Bağlantı hızına bağlı olarak,daha küçük dosyaları genellikle web siteleri veya dosya paylaşım hizmetleri teslimat için gerçek zamandan daha hızlı transfer edilebilir .


MPEG - 2 ve AVCHD kayıt

GY - HM890 yaygın televizyon yayıncıları tarafından kullanılanpopüler MPEG - 2 Long GOP 35/25/19Mbps biçimi , ve en uygun düzenleme sistemleri ile uyumluluğu sağlaryüksek verimli AVCHD formatını , hem de destekler . Bu profesyonellerin iş akışları geniş bir yelpazede yoluyla üretim standartlarını karşılamak için görülmemiş esneklik anlamına gelir . Devrimci çift codec ile ,GY - HM890 da eşzamanlı HD / SD veya HD / proxy kaydı destekler . AyrıcaMPEG-4/AVC H.264 1,2 Mbps SD formatı desteklenen .


Ultra ve Extreme Yüksek Kalite Kayıt Modları

GY - HM890 da hızlı hareket eden nesneleri kaydederken bile , neredeyse kayıpsız sıkıştırmaH.264 Extreme Yüksek Kalite ( XHQ ) 50Mbps modu ile donatılmıştır . MPEG - 4 AVC/H.264 MPEG2 yaklaşık ikisıkıştırma verimliliği sunar . Üstün hareket tahmin hızlı aksiyon sahneleri neredeyse hiç blok gürültü ile pürüzsüz ve ayrıntılı bir görüntü sağlar . 50p , 50i , 30p ve 24p x 1080 1920 kaydederkenXHQ modu mevcuttur . GY - HM890 daha tekrar ama daha küçük dosya boyutları ile üstün görüntü kalitesi sunan ,H.264 Ultra Yüksek Kalite ( UHQ ) 35Mbps kayıt modu sağlar .


Yerli iş akışları için Çoklu Dosya Biçimleri

Direkt hazır düzenleme QuickTime ™ MOV dosyaları rekor HD veya SD görüntüleri , Apple'ın Final Cut Pro ™,yerel dosya formatı . Yerli dosyası kayıt sizin görüntüleri daha verimli bir iş akışı ve görüntü kalitesi kaybı ile sonuçlanan , vurulduan düzenlemek için hazır olmasını sağlar . Avid Media Composer gibi diğer büyük NLE sistemlerinde doğrudan düzenleme için Adobe Premiere ve Grass Valley Edius Pro , bu aynı şekilde sorunsuz yerli iş akışı için XDCAM EX ™ uyumlu MP4 dosyalarını kaydetmek de mümkün. * H.264 SD MOV dosya Grass Valley Edius tarafından düzenlenebilir Pro


Zengin Metaveriler ile MXF Files Destek

Bir yüksek verimli dosya tabanlı iş akışı herhangi bir modern haber organizasyon için gereklidir . Uçtan uca için ortak bir MXF dosya biçimi kuran : " Üretim için MXF AS - 10 " yayın üretim araçlarınıngeniş aralığı ile dosya birlikte çalışabilirliğini sağlamak için , JVC onun onGelişmiş Ortam Akışı Derneği ( AMWA ) ile çalıştı haber üretim iş akışı . MXF dosyaları sırasında önce eklenir zengin açıklayıcı meta , ya da çekimden sonra gömülür . AS - 10 MXF biçimiSMPTE RDD 9 , Sony MPEG Long GOP ÜrünleriMXF çalışabilirlik spesifikasyonuna dayanıyor ( XDCAM HD . )


Maksimum çok yönlülük için Çift SDHC / SDXC Kart Yuvaları

Çift SDHC / SDXC kart yuvası eşzamanlı kayıt gibi avantajlar sunan ,GY - HM850 gerçekten çok yönlü bir kamera yapmak ve güvenilir ve maliyet - etkin medya ile kayıt röle . Röle kayıt modunda , birden kartları üzerinde sürekli ve sorunsuz bir şekilde çekebilirsiniz . Bir kart dolduğunda ,kamera, diğer karta sorunsuz ve otomatik olarak geçer . Kartları hot swap Ve çünkü , herhangi bir moddasürekli çekim süre sınırı yok hatta daha düşük kapasiteli kartları ile , aslında var .


Haladiğer çekerken bir kartından görüntüleri düzenlemeye başlamak mümkündür . Eş zamanlı kayıt ile kolayca yedekleme oluşturmak veya aklınızda herhangi bir harici ekipman - ya bir istemci kopya veya sadece barış içingerek kalmadan ateş gibi dosyaları çoğaltabilirsiniz . Rec tetik tek kartta kayıt , duraklatmak ve devam ettirmek için kullanılır ise , ayrıca,diğer kartduraklatma işlevi geçersiz kılar, sürekli bir yedek olarak hareket edebilir .


SDHC / SDXC medya fiyat , kullanılabilirlik , kapasite , güvenilirlik ve transfer hızıiyi kombinasyonunu sunuyor . Hiçbir hareketli parça ve hiçbir kalemleri veya diğer ekstrüzyon , SDHC / SDXC kartları dayanıklı hem de güvenilir ve maliyet - dakika başına bazında bant ile olumlu karşılaştırın. * HD modu ,orijinal olarakaynı dosya formatı ve bit oranıyinelenen dosya kayıtları eş zamanlı yedek kayıt sırasında . Yedek kayıt AVCHD modunda mevcut değildir .


Sonraki Seviye İşlevsellik için Ağ Bağlantısı

GY - HM890 opsiyonel kablolu veya kablosuz ( Wi - Fi ) ağ bağdaştırıcısı veya bir geniş bant 3G/4G USB Stick destekleyen bir USB 2.0 ana bilgisayar bağlantısı ile donatılmıştır . LAN , WAN veya internet bağlantısı sayesinde , çeşitli kablosuz iletişim işlevleri mevcuttur :


    Akıllı telefon , tablet veya PC kullanarak ( uzaktan izleme ) ile kablosuz uzaktan kumanda

    Metadata ithalat ve düzenleme

    Güvenli FTP dosya ( klip ) yükleme

    Tek bir IP adresi basit akış ( UDP veya TCP )

    Bulut ARQ / FEC ile gelişmiş akış veya fiziksel sunucu


Kablosuz uzaktan kumanda

Bir akıllı telefon , tablet veya PC kullanarak zaman bir dahili web arayüzü , kamera görüntüleri ve kablosuz uzaktan kumanda uzaktan görüntülenmesini sağlar . Kapsamlı kamera kontrolü içerir :


    Tam Otomatik (açık / kapalı )

    AE Düzeyi ( ayar )

    Iris (manuel / otomatik )

    Kazanç ( ALC , dB ayarı , LoLux )

    Shutter ( OFF , manuel ayar , ETİ )

    Beyaz dengesi (Preset , A , B , FAW )

    beyaz boya

    ( Fujinon 20x ) zoom

    ( Fujinon 20X ile ) Focus ( otomatik, manuel, ayar)

    yardımcı Odak

    Optik Görüntü Sabitleyici

    LoLux

    zebra

    klip incelemesi

    AE Kilidi

    belirteçler

    Çeşitli kamera menüler


Eşzamanlı canlı görüntüleme ve uzaktan kumanda Hızlı görüntü ayarlamaları izin ve / çıkış kontrolü yakınlaştırmak (20X Fujinon lens kullanırken . ) Zoom hazır ayarları da kayıtlı olması veweb tarayıcısı kullanarak uzaktan silinmiş olabilir . Kayıt ve Canlı uzaktan da tetiklenir .


Secure File Transfer Protocol ( FTP ) yerleşik

FTP uzak dosya sunucusunakameradan kaydedilmiş klipleri aktarmak , ya da kullanılan standart bir ağ protokolü olan " bulut . " Dört adede kadar FTP sunucuları için Ayarlarkamera saklanır . Video klip herhangi bir bireysel veya toplu modunda transfer edilebilir . Transfer süresi , ağ veya internet bağlantı hızı ile ve transfer edilecekdosya (lar ) boyutuna göre belirlenir. Örneğin, 720p/19Mbps kaydedilen 30 saniyelik bir HD klip 5 Mbps upload hızı ortalama varsayarak bir 4G bağlantısı kullanarak yaklaşık iki dakika içinde transfer edilebilir . Klip" web dostu " proxy modunda kaydedilmiş ise, sadece bir kaç saniye sürebilir .


İstenmeyen bilgi aktarımı için kısa dosyaları oluşturma , temel kamera düzenleme ile kliplerden kesilebilir . FTP transferlerioperatöriş akışını kesintiye uğratmadan çekim devam etmek için izin ,arka planda yapılabilir . SFTP veya FTPS protokollerini kullanarak güvenli bir FTP transferleri mümkündür .


Zengin , açıklayıcı meta ile filigran Dosyalar

GY - HM890 kayıtları canlı olarak haber üretimi için optimize görüntüleri , metadosyalarına eklenir ve yayına sunucularına NLE adlı gelentüm iş akışı boyunca yapılır . Meta veri dan TITLE ( 2 veri alanları ) , YARATAN , ve AÇIKLAMA ( kadar 2047 karakter ) yanı sıra tarih, saat ve yer içerebilirkameranın dahili GPS alıcısı .


Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi